NIE WYPALAJ SIĘ! Dopalacze wciąż zagrażają mieszkańcom województwa śląskiego!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 grudnia 2018

Trzy osoby nie żyją!  więcej: https://dziennikzachodni.pl/mikolow-trzy-osoby-zmarly-po-zazyciu-dopalaczy-policja-zatrzymala-handlarzy-dopalaczami/ar/13766329

Stosowanie dopalaczy jest wciąż atrakcyjne dla wielu ludzi w tym osób młodych a ich stosowanie jest bardzo różne w zależności od indywidualnych cech organizmu oraz zastosowanych w danym momencie substancji psychoaktywnych.
Z danych Raportu Głównego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie środków zastępczych wynika, iż mimo marginalizowania roli sklepów oferujących „nowe narkotyki” zgodnie z ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, która zabrania w Polsce wytwarzania, sprzedaży i reklamy wszelkich środków zastępczych, problem ich dostępności nadal istnieje.
Dopalacze podobnie jak inne substancje odurzające, niszczą przede wszystkim Ośrodkowy Układ Nerwowy i negatywnie wpływają na prace mózgu.
                                                                                      NIE WYPALAJ SIĘ!

 STOSOWANIE DOPALACZY JEST TAK SAMO KARANE JAK NARKOTYKÓW !

więcej:..

https://gis.gov.pl/zdrowie/nowelizacja-ustaw-o-przeciwdzialaniu-narkomanii-oraz-panstwowej-inspekcji-sanitarnej/

https://gis.gov.pl/bez-kategorii/glowny-inspektor-sanitarny-i-komenda-glowna-policji-ostrzegaja-dopalacze-kradna-zycie/?fbclid=IwAR2no835S3gA-KZADpiNYJJFHTqMEIZILdWwN1ZenZ2yCiGQG3aNrr06jpw

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie