X edycja programu edukacyjnego "Trzymaj Formę!" - rozstrzygnięcie konkursów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 lipca 2016

W ramach realizacji X edycji programu „Trzymaj Formę!” Główny Inspektor Sanitarny przy współpracy z Polską Federacją Producentów Żywności Związek Pracodawców zorganizował dwa konkursy tj.: Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” oraz Konkurs na projekt edukacyjny.

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” jest działaniem cyklicznym. Do udziału w tegorocznej V edycji zgłoszonych zostało łącznie 2020 uczniów z 225 szkół, z których do finału zakwalifikowanych zostało 20 uczestników. Podczas ogólnopolskiego etapu wyłoniono trzech zwycięzców, wśród nich I miejsce zajęła uczennica z województwa śląskiego – Paulina Zegarska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Konkurs na projekt edukacyjny został zorganizowany po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji programu. Adresatami konkursu byli uczniowie oraz nauczyciele szkół uczestniczących w programie „Trzymaj Formę!”. Konkurs realizowano w trzech etapach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Komisja ogólnopolska wyłoniła 3 laureatów spośród 16 zakwalifikowanych na wcześniejszym etapie.

Wręczenie nagród finalistom konkursów oraz prezentacja zwycięskich grup projektowych odbyła się w dniu 16 czerwca br. podczas uroczystej gali w siedzibie Polskiego Radia.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego - wejdź

 

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie